
George Connor Forma-1 futamai 1951-ben
Összefoglaló
Connor ebben az évben a Moore autójában versenyzett.
Összesen 0 pontot szerzett és a világbajnoki pontverseny 78. helyén végzett. A VB-t Juan Manuel Fangio nyerte.
Connor eredményei 1951-ben
Hely
30.
Rajt
21.
Pont
-