George Connor Forma-1 futamai 1951-ben

Összefoglaló

Connor ebben az évben a Moore autójában versenyzett.

Összesen 0 pontot szerzett és a világbajnoki pontverseny 78. helyén végzett. A VB-t Juan Manuel Fangio nyerte.

Connor eredményei 1951-ben

Hely

30.

Rajt

21.

Pont

-